Vítáme Vás

Načítám data chvilku strpení

VČELAŘSKÉ POTŘEBY

POKORNÝ DAČICE

Český výrobce kvalitních plastových
úlů, rámků, krmítek, mřížek, oplodňáčků
a dalších včelařských potřeb.

O firmě

Pár slov o nás a jak to vše začalo

Představujeme Vám - Včelařské potřeby Pokorný Dačice

V naší nabídce včelařských potřeb naleznete široký sortiment od plastových rámků, plastových úlů, odchoven, oplodňáčků, krmítek až po mateří či propolisové mřížky, letáky a česínka, k jejichž výrobě používáme pouze vysoce kvalitní plasty s atesty zdravotní nezávadnosti a certifikací pro styk s potravinami.


Důvody, proč zvolit právě naše plastové rámky, úly a další výrobky

Víme, co děláme
Výrobek před uvedením do prodeje testujeme v praxi. Spolupracují s námi zkušení včelaři a my pak na základě jejich postřehů a připomínek produkt upravujeme. K Vám se tak dostane již funkční a praxí ověřený výrobek. Přímo ve firmě pak máme cca 50 včelstev, kde sami naše výrobky zkoušíme.


Držíme vysokou kvalitu
Kvalita materiálu a provedení je základem funkčního výrobku. Proto používáme pouze vysoce kvalitní plasty a vlastní formy, aby byl konečným výsledkem nejenom perfektní výrobek, ale i spokojený zákazník.


Dbáme na zdraví Vás i Vašich včel
Všechny naše výrobky pro včelaře splňují přísné hygienické normy a mají nejpřísnější atesty pro styk s potravinami. Díky kompaktnosti a snadnému čištění tak ochráníte vaše včelstva před nákazami.


Šetříme Vám peníze
Jelikož dbáme na vysokou kvalitu našich produktů, vydrží Vám naše plastové rámky, úly, krmítka atd. velice dlouho. Ekonomická výhodnost je tak další přidanou hodnotou našich včelařských potřeb.

Z historie firmy Pokorný Dačice

Firmu na výrobu vstřikovacích forem a plastových výlisků založil pan Jaroslav Pokorný na podzim roku 1992 a to ve sklepě svého rodinného domku. Postupem času k původním několika strojům (frézce, soustruhu a vrtačce) přibyly další, včetně 4 jednoduchých vstřikovacích lisů vlastní výroby i konstrukce.


Jak firma rostla a zaměstnávala více lidí, musela se v letech 1996-1998 přestěhovat, protože jí přestaly stačit prostory rodinného domku. Přestěhovala se tedy do vlastní lisovny a nástrojárny.


Od roku 1999 nastupují ve firmě ve velké míře nové technologie CNC od hloubiček, 3D skenerů, laserových svářeček až po CAD a CAM systémy zaváděné do výroby a konstrukce.


V roce 2001 firma zakoupila další budovy v areálu bývalého pivovaru, které byly v zanedbaném stavu. Započala tak důkladná rekonstrukce jež trvala až do roku 2007, kdy celý areál dostal reprezentativní vzhled sídla firmy.


Dnes, po 26 letech, můžeme říci, že firma Pokorný Dačice vyrostla ze sklepní dílny ve stabilní podnik s vlastním širokým a high-tech zázemím a více než 80 zaměstnanci. Máme soběstačnou konstrukci, nástrojárnu, lisovnu. Vyrábíme vstřikovací formy na plastové výlisky pro automobilový průmysl, elektrotechniku, zdravotnictví i spotřební průmysl. Naše partnery najdete v mnoha evropských zemích. Usilujeme o to, abychom vyráběli výrobky, které se chválí samy.


Největší zásluhu na dobrém stavu firmy má jistě pan Jaroslav Pokorný, zakladatel firmy a ten, kdo jí dává své srdce i svou sílu, ten, kdo ji řídí takovým způsobem, že roste a rozvíjí se.

Kontakt

Pro objednávky nebo dotazy k funkčnosti či technickým parametrům můžete využít některý z uvedených kontaktů

    Sídlo firmy

  • Pokorný Dačice a.s.   -   Dělnická 176/V., Dačice 380 01IČ 08762511     DIČ CZ08762511
  • Dotazy a objednávky

  • Martin Schiefer   -   Po-Pá   6:00-13:00Telefon: +420 727 814 806     Email: ramky@pokornydacice.cz
  • Expedice a lisovna

  • Dělnická 532/V., Dačice 380 01 - výdej objednávek do 14:00Telefon: +420 384 422 902     Email: lisovna@pokornydacice.cz
  • Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s našimi Obchodními podmínkami. Objednávat lze pouze celá balení rámků tj. po násobcích 10 ks, pouze polorámky jsou baleny po 20 ks. Poštovné a balné je 199,- Kč za balík a 300,- Kč za úlovou sestavu, dobírka 40,- Kč, platba bankovním převodem je zdarma. Kalkulaci paletové přepravy dodáme na vyžádání. Osobní vyzvednutí je možné.